top of page

Par mums

AgroNavi ir izveidota 2000.gadā, lai atvieglotu darbu un sniegtu atbalstu būvniecības uzņēmumiem, māju labiekārtošanas profesionāļiem un vienkāršiem entuziastiem. Klientu bāze nemitīgi paplašinās, iekļaujot ne tikai lielus, starptautiskus uzņēmumus, lauksaimniekus, bet arī lielākus vai mazākus uzņēmējus.
AgroNavi profesionāļi ieteiks labāko risinājumu Jūsu būvniecības, lauksaimniecības vai rūpnieciskā aprīkojuma vajadzībām.

Harvesting Wheat

Augstākās kvalitātes zīmoli

Uzņēmuma pamatideja ir sniegt kvalitatīvus risinājumus un nodot tos tālāk cilvēkiem un uzņēmumiem, kuriem tas ir nepieciešams. Kopš pirmsākumiem esam izvēlējušies labākos un prestižākos zīmolus, nenožēlojot to, jo mūsu reputācija ir atkarīga no tā, ka spējam piedāvājat labāko.

GPS iekārtas

CHC NAVIGATION

Padarīt savu darbu efektīvāku

Dibināts 2003. gadā, CHC Navigation izstrādā inovatīvas GNSS navigācijas un pozicionēšanas risinājumus, lai padarītu klientu darbu efektīvāku. CHCNAV produkti un risinājumi aptver vairākas nozares, piemēram, ģeotelpisko, būvniecību, lauksaimniecību un jūras nozari.

Iekrāvējs

EVERUN

Izcila kvalitāte

Everun ir nodrošinājis uzticamus kvalitatīvus produktus jau kopš 2007. gada. Tagad Everun produktus var atrast darbojoties vairāk nekā 120 valstīs. Mūsu riteņu iekrāvēju sērija ir plaši izmantota lauksaimniecības, būvniecības un rūpniecības nozarēs.

Iekrāvējs

WOLF

Pielāgo pēc savām vajadzībām

''Mēs veicam pielāgotas uzlabojumu darbos klientiem ar dažādām vajadzībām, ņemot vērā vietējos apstākļus, un atbilstoši tirgum izvēlamies vispiemērotāko produktu konfigurāciju. Pamatojoties uz visiem šiem faktoriem, mūsu zīmols WOLF kļūst par nozares vadošo līderi.''

1 gada garantija

Tikai pašu labāko

Produktiem ir inovatīvas iezīmes, piedāvājot ērtības un uzlabojumus, ko novērtē katrs klients. Tas nodrošina ne tikai efektivitāti, bet arī ērtību, padarot darba ikdienu vienkāršāku un produktīvāku. Katra inovācija būs pievienotā vērtība, kas uzlabos Jūsu pieredzi un veicinās labākus rezultātus. Funkcija ir īpaši pielāgota, lai nodrošinātu lielāku efektivitāti un izcilu darbību, sniedzot Jums iespēju pilnībā izmantot visas sniegtās ierīces priekšrocības.

Combine Harvester on Field
bottom of page